Vianočný večierok wINESS 2023

Vo štvrtok, 14. 12. 2023, sa uskutočnil wINESS (vianočný večierok INESS).

Vianočný večierok wINESS 2023

Vianočný čas je obdobím spolupatričnosti a zdieľania okamihov s tými, ktorých máme radi. V INESS-e sme preto v tomto duchu pokračovali v našej tradícii a pripravili sme si vianočný večierok, ktorý nám umožnil spojiť sa s našimi sponzormi, novinármi, súčasnými aj bývalými spolupracovníkmi a kamarátmi. 

Tento rok sme sa ale rozhodli pre zmenu a po prvýkrát sme opustili naše bežné kancelárske prostredie. Teší nás, že sme mohli našich hostí privítať v o niečo veľkorysejších priestoroch – v reštaurácii Minerva na Michalskej ulici v Bratislave. 

Zdieľanie názorov, myšlienok a skúseností pre nás vždy bolo dôležité a práve tento večer nám poskytol ideálnu príležitosť na ich vzájomnú výmenu.

V neformálnom prostredí s pohárom chutného vína od rodinného vinárstva Štyri ruky, sme mali príležitosť vytvoriť nové a prehĺbiť už existujúce vzťahy s hosťami, medzi ktorými nechýbali novinári, ľudia z verejnej správy, zástupcovia iných think tankov, politici, podnikatelia, podporovatelia INESS a samozrejme naši bývalí i súčasní spolupracovníci. Vzájomné diskusie boli obohacujúce a poskytli nám nové perspektívy a inšpirácie do nasledujúceho roka aj vzdialenejšej budúcnosti.

Všetkým hosťom ďakujeme za návštevu a už teraz sa tešíme na ďalší wINESS!

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards