Majstrovstvá slovenských NGO v stolnom futbale

S vtipným nápadom zorganizovať historicky prvé majstrovstvá Slovenska pre neziskové organizácie v stolnom futbale prišlo Centrum pre filantropiu.

Majstrovstvá slovenských NGO v stolnom futbale

Uskutočnili sa dňa 4. júla 2013 v priestoroch Centra pre filantropiu. Výzvu prijal aj INESS a spolu s ďalšími 7 organizáciami (Aliancia Fair-play, Rada Mládeže Slovenska, Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika, Greenpeace Slovensko, Inštitút prijatia, Centrum pre filantropiu a LEAF) v pote tváre zabojoval o hlavnú cenu, ktorou bol prenájom futbalového stola na jeden rok. I keď sme nevyhrali, súperov sme potrápili a náš tím pomenovaný „Spotené ruky“ si pripravil dobrú východiskovú pozíciu do ďalších šampionátov. Sláva víťazom (LEAF), česť zúčastneným!

Podujatie ako toto utužuje staré vzťahy a vytvára nové, poďakovanie za príjemné strávené popoludnie patrí organizátorom a všetkým prítomným. Obsiahlejšiu fotogalériu z podujatia nájdete tu.


 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards