Liberty camp 2013

Pozývame Vás na 7. ročník Liberty campu, ktorý sa uskutoční v dňoch 23. júna - 29. júna 2013 vo Vrútkach.

Liberty camp 2013
Liberty camp je 5 dňové vzdelávacie podujatie bohaté na prednášky a diskusie. Ich spoločným menovateľom nie sú len súčasné problémy vyspelého sveta, vysoké verejné dlhy a kríza eura, ale aj význam slobody v živote jednotlivca a spoločnosti. Skúmať ju budeme nielen z ekonomického ale aj z právneho, morálneho a filozofického pohľadu.
 
Diskutovať budeme na zaujímavé témy: Je intelektuálne vlastníctvo skutočne vlastníctvom? Dôjde k rozpadu Eurozóny? Čo chýba v učebniciach ekonomických škôl? Čo sa musí zmeniť, aby trh mohol byť označený za voľný?
 
Čo je však dôležité, celé podujatie je v anglickom jazyku. Skúsení zahraniční lektori vedú prednášky a diskusie tak, aby zaujali nielen obsahom, ale umožnili účastníkom aj zlepšiť ich jazykové schopnosti. A nejde len o prednášky. Minulý rok sme mali účastníkov z 8 krajín sveta.
 
Viac informácii získate v priloženom letáku alebo na http://www.iness.sk/lec/, kde sa môžete zaregistrovať v online formulári.
 
Budeme radi, ak túto informáciu prepošlete známym, ktorých by mohla zaujať.
 
 
 
 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards