Nový Market Finesse 3/2012

Aktuálne marcové číslo mesačníka Market Finesse, ktorý vydáva INESS, si môžete vo formáte .pdf stiahnuť tu.

Nový Market Finesse 3/2012

Marcové číslo mesačníka Market Finesse narástlo na rekordných 17 strán. Ako vždy sa v ňom venujeme domácej aj európskej scéne. Sú to tradičné témy, ako rozpočtové šetrenie, odvody, či minimálna mzda, ale napríklad aj olympijské hry a vládna dohoda s U.S. Steel. Všimli sme si aj znižovanie daní v Dánsku, rozdelenie bohatstva v Únii a samozrejme cyperskú krízu. Nechýbajú tradičné rubriky Porovnanie, Cena Štátu, Výdavok, Pro a Anti market. Pokračujeme aj v dvoch nových Plytvanie a Vláda schválila.

Napriek chladnému marcu bol INESS aktívny aj účasťou na mnohých prednáškach a diskusiách, z ktorých nájdete reportáže na konci Market Finesse.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards