Pozvánka na konferenciu: Malá vláda - dobrá vláda II

INESSSAKS organizujú v Bratislave dňa 28. apríla 2011 medzinárodnú konferenciu s názvom Malá vláda - dobrá vláda. Druhé pokračovanie má rovnako ako to prvé atraktívne obsadenie, ktoré sľubuje zaujímavé prednášky aj diskusiu. Týmto vás na ňu srdečne pozývame.

Pozvánka na konferenciu: Malá vláda - dobrá vláda II

Cieľom konferencie, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 28. apríla v hoteli Park Inn Danube na Rybnom námestí 1v Bratislave, bude prezentovať dôvody a možnosti redukcie vládnych výdavkov pri príprave rozpočtu na rok 2012.

S plenárnou prednáškou na konferencii vystúpi Jürgen Ligi, minister financií Estónska. Vo svojej prednáške sa určite dotkne aj nepopulárnych škrtov v sociálnom systéme, ku ktorému estónska vláda v záujme konsolidácie verejných financií pristúpila.

Na konferencii ďalej vystúpia podpredseda vlády SR a minister financií Ivan Mikloš, zástupca Republikovej únie zamestnávateľov a Radovan Ďurana z INESS.

Podrobné informácie vrátane detailného programu ako aj prihláškový formulár nájdete na tejto stránke.

RSVP: do 21. apríla 2011. Počet miest v sále je obmedzený, rezervujte si preto miesto prosím čo najskôr tu.

Tu nájdete odporúčania z novembrovej konferencie Malá vláda - dobrá vláda.

Organizátori podujatia:

Generálny partner konferencie:Partneri konferencie

Mediálny partner:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards