Pozvánka na medzinárodné podujatie: Konkurencieschopnosť, slovo bez obsahu? (Itas)

Itas zverejnil 20.11.2015 pozvánku na konferenciu Konkurencieschopnosť- slovo bez obsahu? organizovanú INESS. 

Pozvánka na medzinárodné podujatie: Konkurencieschopnosť, slovo bez obsahu? (Itas)

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú konferenciu Konkurencieschopnosť, slovo bez obsahu?, ktorá sa uskutoční v stredu 25. novembra od 13:00 v Hoteli Saffron, Bratislava.

Ako rečníci sa predstavia ekonomickí experti z Británie, Dánska, či Grécka, ale aj čelní predstavitelia všetkých väčších politických strán na Slovensku, ktorí budú prezentovať a obhajovať svoje volebné plány na zlepšenie konkurencieschopnosti slovenskej ekonomiky. Budeme sa pýtať na vymožiteľnosť práva, či ako spraviť zo Slovenska technologického lídra. Diskusia publika s panelistami má v programe konferencie dôležité miesto, aj Vaše otázky nám pomôžu dozvedieť sa viac.

Vstup je zadarmo, avšak pre obmedzenú kapacitu je potrebná registrácia na stránke http://iness.sk/compete, kde nájdete aj prehľad rečníkov a bližší program. Zabezpečené je aj simultánne tlmočenie. Registrácia je otvorená do utorka 24.11.2015.

Konferenciu organizujú INESS, Nadácia Friedrich Naumann Stiftung a European Liberal Forum. Partnermi sú ITAS, RÚZ a Atlas Network, mediálnymi partnermi portál Aktuality.sk a Denník N.

Itas, 20.11.2015

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards