Na konferencii v Bratislave vystúpi cisárova vnučka aj vlastník LEO Express (Aktuality.sk)

Portál Aktuality.sk informoval 74.2015 o podujatí Free Market Road Show, ktoré spoluorganizoval INESS.

Na konferencii v Bratislave vystúpi cisárova vnučka aj vlastník LEO Express (Aktuality.sk)

Za zamrznutým ekonomickým rastom v Európe stoja aj strádajúci podnikatelia. Ako uvoľniť podnikateľskú energiu? Ako zmeniť stagnáciu na rast, vo firme aj v hospodárstve?

Na tieto otázky budú hľadať odpovede účastníci medzinárodnej putovnej konferencie Free Market Road Show. Tá sa behom 5 týždňov zastaví v 35 metropolách Európy a Kaukazu, pričom v utorok 14. apríla 2015 zavíta aj do Bratislavy.

Organizátorom slovenského zastavenia je INESS - Inštitút ekonomických a spoločenských analýz v spolupráci s viedenským Austrian Economics Center. V dvoch paneloch vystúpi desiatka rečníkov. Medzi nimi napríklad aj Gabriela von Habsburg (vnučka posledného rakúskeho cisára a posledného maďarského kráľa Karola I., bývalá veľvyslankyňa Gruzínska v Nemecku), Ivana Molnárová (šéfka portálu Profesia.sk), Leoš Novotný (CEO a majiteľ súkromného vlakového dopravcu LEO Express), profesor Erich Weede z Universität Bonn (člen Mont Pelerin Society), profesor Ekkart Zimmermann z Dresden University of Technology, Juraj Karpiš z INESS a ďalší.

Aktuality.sk, 7.4.2015

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards