Spoločná prezentácia hodnotenia zdravotníckych programov

V rámci hodnotenia volebných programov v oblasti zdravotníctva sme usporiadali spoločnú tlačovú konferenciu analytikov, na ktorej sa prezentovali výsledky hodnotenia médiám.

Spoločná prezentácia hodnotenia zdravotníckych programov

Prezentácie sa zúčastnili analytici Dušan Zachar z INEKO, Martin Vlachynský z INESS, Martin Smatana a Michal Štofko z Msquare. Na hodnotení sa podieľal aj Matej Mišík ako súkromná osoba. Podujatie moderoval Tomáš Havran z Rozhovory MD. Podujatie sa uskutočnilo 20.9.2023 v Hrand Hotel River Park v Bratislave.

Priamy prenos z tlačovej konferencie vysielal televízia Joj24, záznam je k dispozícii na jej webstránke. Samotné hodnotenie je dostupné na webe INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards