Pozývame na Ekonomické reči #22: Bude zima ako v ruskom filme?

Septembrové Ekonomické reči sú tu s horúcou (alebo mrazivou?) témou energií. Príďte s nami diskutovať pri pohári vychladeného piva alebo teplého čaju v príjemnej atmosfére.

Pozývame na Ekonomické reči #22: Bude zima ako v ruskom filme?

Celý priestor bude venovaný vašim otázkam ako napríklad:

  • Bude nám v zime zima?
  • Prečo nakupujeme elektrinu drahšie, ako ju dokážeme vyrobiť?
  • Znárodní štát energetiku?
  • Bude vláda rozhodovať, koľko budeme mať doma stupňov?
  • Ceny energií predsa nemôžu stúpať večne. Kedy sa to zastaví?

Otázky nám pokojne napíšte mailom na ina.secikova@iness.sk alebo do komentárov v udalosti na facebooku a my ich na mieste radi otvoríme. Diskutovať a spoločne pátrať po odpovediach budú Radovan Ďurana a Martin Vlachynský – už teraz sa tešíme na spoločnú debatu!

Príďte v utorok, 27. septembra o 19:00 do Kafe Scherz v Bratislave.

Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Ako teaser dávame do pozornosti aj náš diel podcastu #INESSnaDNES venovaný cenám energií:

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards