Pozvánka na Ekonomické reči #15

Si chytrejší z ekonómie ako stredoškolák? Príď sa s nami otestovať!

Pozvánka na Ekonomické reči #15

Na prvé Ekonomické reči v tomto roku sme si prichystali niečo špeciálne: pripravujeme prvú ekonomickú quiznight v Bratislave! Otestuješ sa zo stredoškolskej ekonómie a navyše spolu s ekonómami z INESS podebatiš o zaujímavých ekonomických témach. Čakáme ťa aj so zaujímavými cenami už v stredu, 23.1.2019 o 19:00 hod. v Paralelnej Polis.

Aj keď nemáš Adama Smitha v malíčku, prídi s partiou na kus reči a zisti si, či si lepší ako priemerný stredoškolák. Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards