Kotlebovcov treba podľa Sulíka vtiahnuť do verejnej diskusie (Nextfuture.sk)

Portál Nextfuture.sk zverejnili 2.7.2017 vyjadrenia Richarda Sulíka o ekonomickej stránke programu strany ĽSNS na margo analýzy, ktorú realizoval INESS

Kotlebovcov treba podľa Sulíka vtiahnuť do verejnej diskusie  (Nextfuture.sk)

BRATISLAVA 2. júla (WebNoviny.sk) - Predstaviteľov strany Mariana Kotlebu Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) je potrebné vtiahnuť do verejnej diskusie.

Sulík upozorňuje na program ĽSNS 

Myslí si to predseda opozičnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík, ktorý to uviedol v rozhovore pre agentúru SITA.

Odporúčame: Nič z tvrdení podnikateľa Kočnera nie je pravda, reaguje líder liberálov Sulík 

"Aby boli nútení vysvetliť časť svojho programu," povedal Sulík s tým, že podľa výpočtov Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz(INESS) ich ekonomický program by krajine spôsobil sedem a pol percentný deficit.
"Dopadli by sme ako Grécko. To treba ľuďom hovoriť. Chápeme, že volia Kotlebu, lebo sú sklamaní a dúfajú, že on spraví poriadok. Ale naleteli mu, ak by mal vládnuť, ekonomika pôjde dole potokom," dodal Sulík.

SaS vylučuje spoluprácu aj so Smerom-SD 

Líder liberálov dodal, že ĽSNS je jednou z dvoch strán, s ktorými by SaS v možnej budúcej vláde určite nespolupracovala.
"Vylúčili sme Smer-SD z ideologických dôvodov a pre vysokú mieru korupcie. A ĽSNS pre jej fašistické znaky a prejavy, pre ich program a preto, že sú za vystúpenie z NATO a EÚ. To pre nás neprichádza do úvahy," vysvetlil.
Ostatné politické subjekty predseda SaS nevylúčil. "To uvidíme až po voľbách. Toto budete odo mňa počuť až do volieb," uzavrel.
Viac k témam: Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko , Marian Kotleba , Richard Sulík , SaS Sloboda a Solidarita Zdroj - Webnoviny.sk - Kotlebovcov treba podľa Sulíka vtiahnuť do verejnej diskusie © SITA Všetky práva vyhradené.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards