Ako (ne)investujú Slováci?

Je investovanie slabinou Slovákov? Ako vyzerá dobrá investícia? Aké mýty sa šíria ohľadne investovania? Ako investujú slovenskí podnikatelia?

Ako (ne)investujú Slováci?

INESS pozýva na diskusiu "Ako (ne)investujú Slováci?", v ktorej načrtneme aj tieto témy. Stretneme sa už budúci štvrtok, 25. apríla v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Diskutovať budú:

- Jozefína Žáková - generálna riaditeľka Slovenskej asociácie poisťovní
- Juraj Karpiš - analytik INESS a člen Odbornej rady Ekonomickej olympiády
- Ján Šebo - prodekan pre rozvoj na Ekonomickej fakulte UMB a člen Odbornej rady Ekonomickej olympiády
- Radovan Sukup - Investment Banking Manager, SLOVCA

Moderuje: Radovan Ďurana, INESS

V rámci podujatia budeme krstiť učebnicu "Ekonómia v 31 hodinách", ktorú vydáva INESS v spolupráci s Expol Pedagogika. Krstiť bude čestný hosť Ivan Mikloš, bývalý minister financií SR, súčasný ekonomický poradca ukrajinského premiéra a prezident MESA10.

Vstup na podujatie je voľný, avšak podmienený registráciou cez eventbrite: https://www.eventbrite.com/e/finale-ekonomickej-olympiady-20182019-tickets-60415471301?aff=ebdssbdestsearch

Diskusia sa koná v rámci verejného programu celoslovenského finále Ekonomickej olympiády. Pridajte sa na FB podujatie. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards