Miroslav Trnka
Zakladateľ a spolumajiteľ softwarovej firmy ESET. Jej antivírus NOD patrí medzi najpredávanejšie antivíry na svete. V roku 2006 sa stal Podnikateľom roka, je IT osobnosť roka 2008. Za mimoriadne zásluhy v oblasti IT a šírenie dobrého mena Slovenskej republiky obdržal Rad Ľudovíta Štúra.

Jozef Mihál
Jeden z najväčších expertov na dane na Slovensku. Zakladateľ spoločnosti RELIA, ktorá sa zaoberá daňovým poradenstvom a vzdelávaním v oblasti daňovej legislatívy. V rokoch 2010 - 2012 pôsobil ako minister práce, sociálnych vecí a rodiny, v súčasnosti pôsobí ako poslanec NRSR za stranu Sloboda a Solidarita.

Ivan Štefunko
Predseda predstavenstva spoločnosti Neulogy a investor. Zakladateľ či spoluzakladateľ viacerých firiem, napríklad Pelicantravel.com či Monogram Technologies, spoluzakladateľ frančíz EurActiv vo viacerých štátoch. Jeden z popredných anjelskych investorov a expertov na start-upy na Slovensku.

Jaroslav Ľupták
Vedúci business consultingu v spoločnosti Neulogy. Venuje sa seed investíciam, zameriava sa najmä na expanziu a financovanie technologických firiem. Jeden z organizátorov StartupAwards.SK.

Vladimír Sirotka
Je predsedom Slovenskej asociácie malých podnikov a zakladateľom a riaditeľom spoločnosti Actoris System, ktorá už od roku 1990 poskytuje poradenstvo a vzdelávanie najmä začínajúcim podnikateľom, živnostníkom a rodinným podnikom.

Marek Biely
Generálny riaditeľ slovenskej pobočky stávkovej spoločnosti Fortuna. Vynikajúci krízový manažér, ktorý reštrukturalizoval českú spoločnosť Sazka.

Vladimír Slivka
Kreatívny riaditeľ reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson. V marketingu pôsobí 18 rokov, v minulosti pracoval v agentúrach Istropolitana Ogilvy a Wiktor Leo Burnett. Agentúra Mayer/McCann Erickson pomáhala INESS realizovať kampaň Bohatšie Slovensko.

Dávid Andrášik a Peter Demský
Managing Director a Project Manager firmy Brainvest. Brainvest je investičná a poradenská skupina, ktorá ponúka služby v oblasti project managementu, finančných analýz, financovania dlhu či znižovania nákladov.

Ján Figeľ
Bývalý audítor PricewaterhouseCoopers, má dlhoročné skúsenosti z automotive priemyslu. Momentálne pôsobí ako finančný riaditeľ Plastic Omnium.

Jana Štefáneková
Advokátka, spolutvorkyna portálu podnikajte.sk, ktorý sa venuje zakladaniu spoločností. Je zakladajúcou členkou Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Peter Kuzma
Dlhoročný podnikateľ sústavne vyvíjajúci činnosť prevádzkovanú samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednost, za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených zákonmi SR. Momentálne pôsobí najmä pod značkami Cronica a Lahofer.

INESS - Institute of Economic and Social Studies
2013