Podnikateľský kemp

Máte podnikateľský nápad, ale obávate sa začať? Začali ste, ale nevyvíja sa to podľa vašich predstáv?

Podnikateľský kemp

Činnosť podnikateľov, ktorí aktívne vyhľadávajú medzery na trhu a následne sa ich snažia svojou činnosťou naplniť, je jadrom ekonomického pokroku. Obzvlášť v dnešných krízových časoch by nemali ľudia na príležitosť odovzdane čakať, ale pokúsiť sa ju objaviť. Preto sa INESS za podpory nadácie Pontis rozhodol zorganizovať Podnikateľský kemp.

Podujatie je určené pre ľudí bez ohľadu na vek, ktorí už majú podnikateľský nápad a sú pripravení začať ho realizovať, ale chcú si ho pred začatím ešte dobre premyslieť zo všetkých strán. Dali sme dokopy takmer desiatku lektorov, všetko skúsených podnikateľov a expertov, aby vám počas štyroch intenzívnych dní poradili s:

• Podnikateľským plánom
• Jeho financovaním
• S byrokraciou a daňovými nástrahami
• Právnymi spormi
• Marketingom
• Krízovými situáciami
... a mnohým iným, čo vás v podnikateľskom živote zastihne.

Okrem prednášok sa zúčastníte workshopov, kde bude váš nápad vystavený konštruktívnej kritike ostatných. Po skončení podujatia INESS poskytne platformu pre ďalšiu komunikáciu a vzájomnú pomoc účastníkov. Chceme, aby ste podujatie opúšťali s konkrétnym časovým plánom nasledujúcich krokov a budeme vás aktívne povzbudzovať v jeho realizácii v nasledujúcich mesiacoch.

Toto nie je Deň D, kde budete prezentovať svoj nápad investorom. Prednášky nebudú o motivácii, s tou musíte už prísť, ale o tom kde, čo, koľko, prečo a kedy. Nie je to ani typické start-up podujatie, nie je podstatné, či máte nápad na revolučný softvér, alebo sieť autoumyvární. Podstatná je chuť začať podnikať.

Počet miest je obmedzený, ak sa chcete prihlásiť, všetky podrobné informácie, vrátane zoznamu prednášajúcich, nájdete na samostatnej stránke http://www.iness.sk/kemp/. Kemp sa uskutoční štvrtok 30.5. – nedeľa 2.6. Prihlasuje sa do 24. mája, tak neváhajte.

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards