European Students For Liberty Conference

Študentská organizácia Students for Liberty organizuje už 5. ročník konferencie European Students For Liberty Conference v dňoch 18-20. novembra 2011 v Belgicku. Študenti z celého sveta majú príležitosť zdieľať a diskutovať svoje myšlienky slobody.  Na konferencii vystúpi aj Radovan Ďurana z INESS, kde bude hovoriť o problémoch verejných financií  a prezentovať projekt Cena štátu.

European Students For Liberty Conference

Jedným z hlavných rečníkov je Dr. Tom G. Palmer,  pôsobiaci ako senior fellow v CATO Institute a riaditeľ CATO University, ktorý tento prednášal na našom vzdelávacom podujatí  Seminár rakúskej ekonómie. Viac informácií o prednášajúcich, programe a možností ako sa prihlásiť nájdete tu.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards