Poznáme výhercov prvého Ekonkvízu v roku 2023

21. marca 2023 sme losovali výhercov v Ekonkvíze. Súťažné kolo bežalo od 10. februára do 10. marca 2023.

Poznáme výhercov prvého Ekonkvízu v roku 2023

Ekonkvíz je voľne dostupný online nástroj, ktorý môže vyskúšať ktokoľvek, bez ohľadu na vek, profesiu či štúdium. Slúži na precvičenie a zlepšenie ekonomických vedomostí. Niekoľkokrát do roka spúšťa INESS losovanie o vecné ceny. V tomto súťažnom kole sa do losovania dostali len tí súťažiaci, ktorí dosiahli v Ekonkvíze v stanovenom termíne úspešnosť 95 % a viac. Spolu sme zaznamenali 860 testov, avšak do užšieho výberu sa dostali len prvé dva pokusy každého súťažiaceho.

 

Výhercovia v marci 2023:

 

- Notebook Toshiba STL PRO: Jana Lovčičanová

- Tlačiareň HP: Šimon Podstavek

- Smarthodinky Amazfit GTS4: Miroslav Michalec

- JBL bezdrôtové slúchadlá: Daniel Baňár

- Batoh na notebook Thule: Sofia Sojková

- Xiaomi Smartband Finess náramok: Peter Senko

 

Video z losovania si môžete pozrieť tu. Výhercov budeme kontaktovať e-mailom.

 

Otestujte sa aj vy: https://kviz.ekonportal.sk/

Za podporu ďakujeme: NAY Elektrodom, Slovenskej bankovej asociácii, Slovenskej asociácii poisťovní, Nadácie Tatra banky a programu Erasmus+.

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards