Pozývame na Ekonomické reči #24: Z cudzieho krv netečie - Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Ekonomické reči sú v novom roku opäť tu! Pozývame vás na 24. vydanie Ekonomických rečí s názvom: Z cudzieho krv netečie: Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Pozývame na Ekonomické reči #24: Z cudzieho krv netečie - Kto nasadí poslancom rozpočtovú kazajku?

Hosťom Radovana Ďuranu bude Viktor Novysedlák, výkonný riaditeľ Rady pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ), ktorý stál už pri jej zrode. Príďte s nami podebatovať do Kafe Scherz pri pive o tom, kde sú hranice poslaneckého míňania, prečo potrebujeme výdavkové limity, a prečo rovnako tak potrebujeme rozumieť spojeniu rozpočtová udržateľnosť.

Vstup je voľný, tešíme sa na Vás!

-- v stredu 1. marca o 19:00, Kafe Scherz --

Link na udalosť na facebooku nájdete tu, budeme radi, ak ho zazdieľate aj svojim známym a kamarátom.

 

Za mediálnu podporu ďakujeme Rádiu_FM.

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards