Pozývame na Ekonomické reči #23: Radosti a bolesti inovatívnych liekov s Katarínou Fedorovou

Pozývame vás na decembrové Ekonomické reči s INESS!

Tentokrát v nich privítame Katarínu Fedorovú, ktorá vyučuje medicínske právo, spolupracuje s pacientskymi organizáciami a je autorkou viacerých odborných publikácií.

Pozývame na Ekonomické reči #23: Radosti a bolesti inovatívnych liekov s Katarínou Fedorovou

Jej dizertačná práca pre University of Edinburgh sa nám natoľko páčila, že ju vydávame knižne v slovenskom preklade pod názvom Inovatívne lieky: Právne a etické otázky.

Katarína kombinuje schopnosť kritického pohľadu na hodnotu za peniaze nových liekov a schopnosť čítavého písania (okrem odborných kníh jej vyšli aj dva romány!). Pozvali sme ju do Ekonomických rečí, aby sme sa porozprávali o tom, ako kombinovať prínosy a náklady nových, ale zároveň drahých liekov. Diskusiu bude viesť Martin Vlachynský, analytik INESS pre zdravotníctvo.

Vstup je voľný, tešíme sa na Vás!

Príďte s nami diskutovať vo štvrtok, 8. decembra o 19:00 v bratislavskom Kafe Scherz.

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards