Pozývame na Ekonomické reči #22: Bude zima ako v ruskom filme?

Septembrové Ekonomické reči sú tu s horúcou (alebo mrazivou?) témou energií. Príďte s nami diskutovať pri pohári vychladeného piva alebo teplého čaju v príjemnej atmosfére.

Pozývame na Ekonomické reči #22: Bude zima ako v ruskom filme?

Celý priestor bude venovaný vašim otázkam ako napríklad:

  • Bude nám v zime zima?
  • Prečo nakupujeme elektrinu drahšie, ako ju dokážeme vyrobiť?
  • Znárodní štát energetiku?
  • Bude vláda rozhodovať, koľko budeme mať doma stupňov?
  • Ceny energií predsa nemôžu stúpať večne. Kedy sa to zastaví?

Otázky nám pokojne napíšte mailom na ina.secikova@iness.sk alebo do komentárov v udalosti na facebooku a my ich na mieste radi otvoríme. Diskutovať a spoločne pátrať po odpovediach budú Radovan Ďurana a Martin Vlachynský – už teraz sa tešíme na spoločnú debatu!

Príďte v utorok, 27. septembra o 19:00 do Kafe Scherz v Bratislave.

Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Ako teaser dávame do pozornosti aj náš diel podcastu #INESSnaDNES venovaný cenám energií:

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards