Prihlasovanie na Ekonomický base camp je otvorené!

V roku 2022 sa opäť dostávajú ekonomické témy na titulky novín. Inflácia, energetická kríza či investovanie patria k najvyhľadávanejším pojmom na Googli. INESS preto prichádza s jedinečnou príležitosťou pre mladých ľudí a na jeseň 2022 pripravuje Ekonomický base camp.

Prihlasovanie na Ekonomický base camp je otvorené!

Po piatich úspešných rokoch Ekonomickej olympiády vnímame, že študenti chcú skúmať ekonomické problémy podrobnejšie ako len na papieri. Prichádzame preto s možnosťou ďalšieho vzdelávania pre nadaných stredoškolákov a vysokoškolákov – 4-dňový víkendový seminár plný prednášok, workshopov a networkingu s rovesníkmi s rovnakým záujmom a skúsenými lektormi z INESSu. Preberať sa budú témy, ktoré aktuálne hýbu ekonomickým svetom – inflácia, platy v zdravotníctve, sociálny systém, investovanie, energetická kríza a mnohé ďalšie. Viac informácií nájdete na stránke Ekonomického base campu tu. 

Zoznam miest na seminár je obmedzený, sme preto nútení spomedzi všetkých uchádzačov vyberať. Po vyplnení online registrácie a ukončení prihlasovania budú prihlášky uchádzačov starostlivo posudzované a záujemcov budeme informovať asap. Camp sa bude konať v dňoch 13. -16. októbra v Hoteli Maxim v Bojniciach. 

Prihláste sa na Ekonomický base camp ešte dnes: online registračný formulár nájdete tu. Prihlasovanie je otvorené len do 30.9.2022.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards