Operatívna nočná mora. Analytik zhodnotil rok ministra školstva

TA3 uverejnila článok s vyjadreniami Róberta Chovanculiaka k stavu školstva. 12. 3. 2021.

Operatívna nočná mora. Analytik zhodnotil rok ministra školstva

V súvislosti s hodnotením blížiaceho sa prvého roka vlády premiéra Igora Matoviča (OĽANO) to uviedol analytik Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz Róbert Chovanculiak.

"Pozitívne hodnotím, že napriek haseniu akútnych požiarov sa začalo pracovať aj na systematickejších zmenách, ktoré ovplyvnia školstvo aj v čase, keď pandémia bude už len zlá spomienka. To mnohokrát nedokázali minulí ministri ani v „mierových časoch“ a v zásade svoje ministrovanie len prešľapovali na mieste," uviedol analytik. Poukázal, že súčasný minister neohlásil žiadnu "najväčšiu reformu školstva za posledných 25 rokov".

Celý článok si môžete prečítať tu.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards