Seminár pre novinárov – Čo potrebuje naše školstvo

Seminár pre novinárov – Čo potrebuje naše školstvo

15. apríla 2020 sa uskutočnil seminár pre novinárov prostredníctvom aplikácie ZOOM. Témou bola reforma školstva. To momentálne hibernuje. Skôr či neskôr sa však deti vrátia do tried. Preto musíme už dnes myslieť na to, ako im zlepšíme podmienky vzdelávania.

Siedmi novinári si vypočuli prezentáciu, ktorá sa snažila zodpovedať tieto otázky: Aké opatrenia môžeme prijať hneď a s okamžitými efektami? Aké opatrenia musíme začať teraz plánovať, aby sa naše školstvo zlepšovalo aj dlhodobo? Okrem prezentácie sa následne rozbehla aj debata o tom, ako má vyzerať tá správna škola pre rôzne deti.

Publikáciu, ktorá sa snaží zodpovedať vyššie načrtnuté otázky si môžete bezplatne stiahnuť tu.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards