Krajské kolo EO v Trnave, 13.02.2020

Ekonomická olympiáda má za sebou ďalšiu zastávku, tentokrát v Trnave. Zo 437 súťažiacich v tomto kraji postúpilo 64 študentov do ďalšieho kola, ktorí sa stretli v priestoroch Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave. Úvodom súťaže ich privítali prodekani fakulty:  PhDr. Michal Imrovič, PhD. a PhDr. Edita Poórová, Ph.D.  Súťažiacich privítala aj Monika Budzák z INESS, ktorá okrem vyhodnotenia výsledkov za Trnavský kraj ocenila aj školy a jednotlivcov s najlepšími výsledkami v školskom kole olympiády.

Krajské kolo EO v Trnave, 13.02.2020

Priemerná úspešnosť v kraji bola okolo 45 %, najlepší priemerný výsledok zaznamenali žiaci z Gymnázia Piera de Coubertina v Piešťanoch. Z jednotlivcov dosiahli najlepší výsledok v školskom kole Michaela Kalašová a Tomáš Schatz, obaja z Obchodnej akadémie Kukučínova v Trnave. Okrem diplomu si odniesli aj knihu Pokrok bez povolenia, s osobným venovaním od autora. Najviac študentov v kraji zapojila SOŠ Lomonosovova v Trnave, ktorá si rovnako ako piešťanské gymnázium odniesla po 3 kusy učebnice Ekonómia v 31 hodinách. Všetkým postupujúcim gratulujeme a prajeme veľa šťastia v ďalšom kole!

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards