Pozvánka na Ekonomické reči #18

Pokrok bez povolenia: Ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet
 

Pozvánka na Ekonomické reči #18

Zdieľaná ekonomika so sebou priniesla mnoho vymožeností, jednou z najväčších sú zdieľané taxislužby ako Uber či Bolt. Aj tie sú ale tŕňom v oku konkurencie.

Osemnáste #ekonomickereci s názvom Pokrok bez povolenia si pre vás pripravil Robert Chovanculiak z INESS, ktorý vo svojej prednáške odpovie na polemiky ako:
• prečo Uber nekonkuruje ani tak taxikárom ako ministerstvu dopravy
• ako crowdfunding dokázal financovať rôzne verejné služby
• akých detektívov zamestnáva PayPal
• ako sa každý z vás môže stať voľnočasovým sudcom na internete

Príďte už 29. mája o 19:00 hod. na kus reči do Kafe Scherz a dozviete sa viac o strete digitálnych technológií 21. storočia so svetom kamenných inštitúcií 20. storočia.

Pridajte sa na na FB podujatie.

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards