INESS na prípravnom stretnutí FMRS vo Viedni

Richard Ďurana z INESS sa zúčastnil na každoročnom prípravnom stretnutí ku konferenčnej tour Free Market Road Show, ktorú na Slovensku v spolupráci s rakúskym Austrian Economics Center organizuje tradične INESS.

INESS na prípravnom stretnutí FMRS vo Viedni

Stretnutie sa uskutočnilo dňa 13.1.2020 v priestoroch Austrian Economics Center vo Viedni a zúčastnilo sa na ňom viac ako 30 zástupcov think tankov a univerzít z celej Európy.

Tohtoročná medzinárodná konferencia Free Market Road Show sa v Bratislave uskutoční 5. mája, rezervujte si dátum, opäť privítame zaujímavých zahraničných aj domácich rečníkov. Nosnou témou konferencie budú disruptívne inovácie.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards