INESS na konferencii o Brexite

Nadácia Antona Tunegu organizovala v dňoch 14-15. decembra 2017 konferenciu Brexit a budúcnosť Slovenska v spoločnej Európe.

INESS na konferencii o Brexite

Piatkového panelu sa zúčastnil aj Martin Vlachynský z INESS. Téma panelu bol vplyv Brexitu na občiansku spoločnosť. V rámci diskusie zazneli z našej strany obavy o zachovanie odkazu tradície klasického liberalizmu v kontinentálnej Európe a apolitických think tankov, ktorých kolískou bol primárne anglosaský svet.

Spolurečníkmi v paneli boli britský veľvyslanec Andrew Garth a Viera Žuborová z Bratislava Policy Institute. Moderátorom bol Tomáš Čižik , riaditeľ Centra pre európske a severoatlantické vzťahy.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards